Akce a výpravyStezka (Biblická stezka)

Poběžte pro dobrou věc

By 21. 3. 2022 No Comments

Přehled novinek

  • benefiční běh
  • trika na památku
  • silikonové náramky
  • vítězové finále dostanou deskovky od Albi
  • na konci měsíce je konec přihlašování

Běžíte, darujete

Se všemi regionálními řediteli jsme se shodli, že regionální kolo bude nejen zábava pro nás, ale také zároveň benefiční běh. Startovné od všech hlídek ze všech 9 regionů rozdělíme mezi dva misionáře, které přihlášení závodníci vyberou. K výběru konkrétního misionáře poslouží dotazník, který vám bude zaslán na uvedený e-mail v přihlášce.

Tričko na památku

Vytvořili jsme pro vás památeční trička na 25. ročník Biblické stezky. I tímto způsobem finančně podpoříme misionáře, kteří slouží Bohu v jiné zemi. Dětské tričko stojí 155,- a tričko pro dospělého 175,-. Z každého trička půjde 25 Kč na podporu misionářů. Samozřejmě můžete zaplatit i víc. Všechno navíc pošleme vybranému misionáři. Dopravu máte zdarma.

Objednávejte do 31. března 23:59.

Tričko si objednáte přes formulář a zaplatíte ho na účet Dorostové unie 33 00 22 00 33 / 2010. Trička budou objednávána až po zaplacení a poté hromadně doručena řediteli regionu, který vám ho předá v den závodu při předložení dokladu totožnosti (30. dubna v regionu nebo 4. června na finále ve Valašské Bystřici).

Odměny pro každého i pro vítěze

Každý závodník v regionálním kole dostane symbolickou odměnu v podobě silikonového náramku a drobnou pochutinu. Vycházíme z toho, že děti mají už tak  celou řadu věcí a proto to s odměnami nechceme přehánět. Rádi bychom vtiskli do závodu rozměr pomoci společnosti.

Každý člen vítězné hlídky na na stupních vítězů z kategorie Pěšinka a Stezka obdrží společenskou hru od společnosti Albi, která darovala do závodu 18x hru V kostce! Můžete se ale těšit i na další hry, které budou překvapením. A pro výherce z kategorie Rokle máme domluvený LARP od Crex z Ostravy v hodnotě 5 000 Kč.

Důležité termíny

Konec přihlašování do regionálního kola je 31. března. Přihlášky najdete na webu:

Mládežníci si můžou rezervovat své místo ve finále už nyní, nejpozději do 6. května 2022.