Rádcovská

Co mi dala Rádcovská

By 18. 5. 2020 8 prosince, 2021 No Comments

Rádcovskou školu vnímám jako ideální akci pro začínající dorostové vedoucí. Odnesl jsem si z ní mnoho praktických rad jak připravovat hry a duchovní programy. Získal nové poznatky o práci s dětmi a především jsem prohloubil můj vztah s Bohem a duchovně načerpal.

Týden prožitý se zkušenými staršími vedoucími byl pro mě velmi inspirativní, bylo velmi obohacující získávat celoživotní zkušenosti těchto lidí a poslouchat jejich připravené semináře a programy

Dalším velkým povzbuzením a inspirací bylo trávit týden se svými dorostovými vrstevníky, kteří se sjeli z dorostů z celé České republiky i Slovenska. Mohl jsem slyšet o tom jak probíhají dorosty v jiných městech, získat nové nápady a celkově obohatit své dorostové obzory.

Na RŠ jsem si opravdu uvědomila kým jsem a hlavně jsem se sbližovala s Bohem

Měli jsme každé ráno osobní ztišení a ihned po té skupinky. Každý den se mě Bůh silně osobně dotýkal, získával jsem obrovské nalazení a nadšení do služby.

Což mělo za důsledek, že jsem v mém prvním roce jako vedoucí s nadšením chystal slova, připravil jednodenní dorostovou akci, kde jsme pouštěli draky a dokonce jsem připravil i celou víkendovku.

Ta se ale vzhledem k aktuální situaci nakonec nekonala, ale třeba příští rok to vyjde.

Radcovskou školu bych doporučil každému začínajícímu vedoucímu, nebo i již vedoucímu po pár letech práce v dorostu pro obnovení motivace a načerpání nové inspirace a chuti pro službu.

– 16 let