Rádcovská

Mé dojmy z Rádcovské

By 17. 5. 2020 8 prosince, 2021 No Comments

Rácovská škola pro mě byla jednou z nejdůležitějších událostí v životě.

Zjistila jsem, že pokud člověk chce a má odvahu, dokáže všechno. Předtím než jsem na RŠ jela, bála jsem se, že tam budou někteří namyšlení nebo sobečtí lidé (jako je mnoha mých vrstevníků). Po pár dnech jsem, ale zjistila, že všichni jsou hodní komunikativní a hlavně neřeší jenom své problémy, ale poradí i vám. Byla jsem velice mile překvapená.

Další věc, kterou jsem na RŠ škole zjistila bylo, že někdy se člověk prostě potřebuje vzdát svého pohodlí a samozřejmostí. Toho, že máte kde spát, toho že máte přístup vždy k přístup k signálu. vždy, když potřebujete. Za sebe však musím říct , že ten pocit je ve skutečnosti strašně super. Je to oddechový a zároveň nezapomenutelný pocit. Člověk toho může tolik objevit, může objevit tolik zajímavých věcí o sobě , které nevěděl, že umí. že všechno v životě se dá zvládnout.

Na RŠ jsem si opravdu uvědomila kým jsem a hlavně jsem se sbližovala s Bohem

Na RŠ jsem si opravdu uvědomila kým jsem a hlavně jsem se sbližovala s Bohem

Na RŠ nás učili, jak se věnovat mladým dorosťákům, jak je posilovat ve víře. Spousta věcí pro mě byly novinky a mě udivovaly a fascinovaly.

 

Můj největší dojem z RŠ bylo uvědomnění si, že Bůh mě má rád, že život s Bohem je o tolik lepší, zábavnější a vždy jsem cítila že uvnitř mě chybí kousek něčeho, nevěděla jsem, ale čeho. Po RŠ jsem zjistila, že to místo je v srdci a je tam pro Boha, protože to díky němu jsem začala chodit do dorostu poznala jsme Pepu, který mi nabídl, zda bych nechtěla jet na RŠ. A díky tomu jsem na RŠ poznala nové kamarády, se kterými jsem až doteď v kontaktu a to všechno díky Bohu.

– 17 let