Členství a pojištěníMateriály a hryTábory

Deskovky na tábor od MINDOK

By 9. 5. 2024 No Comments

Společenské hry pro letní tábory 2024

děkujeme za váš zájem o projekt Společenské hry pro letní tábory. Letos vám opět nabízíme balíček složený ze zajímavých novinek společnosti MINDOK za bezkonkurenční cenu. Věříme, že vás náš letošní výběr her potěší a zajistí vám spoustu zábavy. Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her. Abychom pokryli požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

Nabízíme vám balíček her k odkoupení za výhodných podmínek: za celou sadu zaplatíte pouze 3 200 Kč, sleva na hry je více než 60 % oproti běžným prodejním cenám.

K tomu máme nově dva speciální limitované balíčky her. První obsahuje 6 ks hry Superšpunti: Sušenkám na stopě pouze za 900 Kč. Druhý pak obsahuje 4 ks Mars Teraformace: Expedice Ares za 1000 Kč.

Hry vám pomohou smysluplně vyplnit volný čas dětí na táborech a ostatních prázdninových akcích, mohou být skvělou alternativní činností při špatném počasí, můžete je také zařadit přímo do programu. Tuto jedinečnou akci můžeme realizovat díky příležitosti představit hry velké skupině hravých lidí a jedná se o zajímavou formu propagace her.

Všechny zájemce upozorňujeme, že akce je určena pouze pro organizace pracující s dětmi (oddíly, tábory, školní družiny, knihovny atd.), nikoliv pro jednotlivce, kteří tímto způsobem nemohou objednávat.

Těšíme se na vaše odpovědi i případné pozdravy a fotografie z táborového hraní.

S přáním krásného dne

Vladislav Kluska & tým MINDOK

MINDOK s.r.o.

Moderní společenské hry

Objednávkový formulář 2024
Objednávkový formulář 2024