Společenské hry pro letní tábory 2023

Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her.

Nabízíme vám balíček her k odkoupení za výhodných podmínek: za celou sadu zaplatíte za celou sadu pouze 3 500 Kč, sleva na hry je více než 60 % oproti běžným prodejním cenám.

Všechny zájemce upozorňujeme, že akce je určena pouze pro organizace pracující s dětmi (oddíly, tábory, školní družiny, knihovny atd.), nikoliv pro jednotlivce, kteří tímto způsobem nemohou objednávat.

Objednávkový formulář 2023
Objednávkový formulář 2023

Jak postupovat?

1. Vyplňte objednávkový formulář, který se po vašem potvrzení automaticky odešle do našeho systému a na vámi uvedený email přijde kopie. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na tabory@mindok.cz

2. Od pondělí 5. června vám začneme prostřednictvím kurýrní služby GLS odesílat na vámi uvedenou adresu objednaný balík her dle vámi preferovaného data odeslání. Hry je možné uhradit pouze bankovním převodem, hry budou zaslány až po obdržení platby. Poštovné a balné neplatíte.

3. Poslední možnost objednání táborového balíčku her je 30. 6. 2023, nebo i dříve, pokud bude vyčerpán připravený počet sad.

4. Pokud byste si chtěli objednat jakoukoli další hru z naší nabídky pro potřeby oddílu, stáhněte si aktuální ceník her (pro volnočasové a vzdělávací organizace platí sleva 30 % z našich výchozích cen). V souvislosti s akcí “Společenské hry pro letní tábory” můžete současně doobjednat i hry mimo pevně daný táborový balíček a neplatíte poštovné ani balné. Do ceníku vyplňte svoji doobjednávku a zašlete ho na tabory@mindok.cz. Menší množství doobjednávaných her je možné vypsat do příslušné kolonky přímo v objednávkovém formuláři.

 

Veškeré další informace jsou uvedeny v objednávkovém formuláři.

Zdroj: https://mindok.cz/?na=v&nk=1298-40a233f051&id=93

Objednávkový formulář 2023